Pojazdy ciężarowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na dostarczanie jakościowych rozwiązań technologicznych 

 wspomagających pracę ludzi w różnego rodzaju organizacjach. Głównym oferowanym przez nas produktem jest monitoring pojazdów GPS, który powala na sprawne zarządzanie flotą pojazdów. Dostarczane informacje mogą być na bieżąco kontrolowane i weryfikowane przez kolejne 2 lata, a po tym czasie trafiają one do systemowego archiwum.

Rozbudowane funkcje systemu

Prezentowany produkt odznacza się bardzo wieloma funkcjami, a jedną z nich jest określanie dokładnej lokalizacji ciężarówki oraz planowanie trasy przewozu z uwzględnieniem obecnie panującej sytuacji na drogach (korków i remontów). Oferowany system pozwala także na kontrolowanie poziomu paliwa w baku oraz nadzorowanie liczby tankowań, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko kradzieży. Niezwykle istotną funkcją GPS jest monitorowanie chłodni i naczep. Jest to szczególnie istotne podczas przewozu produktów wymagających szczególnych warunków mikroklimatycznych (na przykład odpowiedniej temperatury powietrza). Dodatkową opcją tego rozwiązania jest również blokada otwarcia drzwi elektromechanicznym ryglem.

 

Monitoring GPS to doskonałe narzędzie do prowadzenia skomplikowanych danych i statystyk kosztowych. Wydatki na paliwo, serwisy, naprawy, ubezpieczenia czy też leasingi – teraz do wszystkich tych danych można mieć dostęp z jednego miejsca. Coś, co jest nieodłącznym elementem pracy kierowcy pojazdu ciężarowego to tachograf. Monitoring GPS pozwala na zdalny odczyt plików DDD z karty bez fizycznego dostępu do pojazdu, co bardzo mocno ułatwia prowadzenie różnego rodzaju statystyk oraz rozpisek z czasem pracy. Dodatkowymi opcjami całego systemu GPS może być również zgłaszanie szkód, prowadzenie kartotek pojazdów, a także prowadzenie raportów flotowych. Bardzo ciekawą opcją jest również śledzenie EKO drivingu w celu wyłonienia kierowcy odznaczającego się najekonomiczniejszym stylem jazdy spośród wszystkich kierowców firmy.